Bioaktywne lipidowe masło do ciała 150 ml
Zmiękcza, wygładza, usuwa szorstkość i nadmierne rogowacenie naskórka. Działa ochronnie antyrodnikowo i przeciwzmarszczkowo.
100% Vegan
Opis
Naturalne masło do ciała o urzekającym zapachu orientu i delikatnym różowym kolorze, pochodzącym od olejowego ekstraktu z korzenia nawrotu lekarskiego jest innowacyjnym produktem o bardzo dobrych własnościach pielęgnacyjnych. Zawiera bio-oleje i biodermalny faktor, będący doskonałym promotorem przejścia przezskórnego - zapewniającego wnikanie bioskładników z masła w głębsze warstwy naskórka. Masło ma świetną konsystencję bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Nawilża szybko, głęboko i długotrwale. Zapobiega utracie wody z naskórka i chroni przed przesuszeniem. Delikatnie, optymalnie natłuszcza, pozostawiając na skórze delikatny film bez odczucia lepkości. Zmiękcza, wygładza, usuwa szorstkość i nadmierne rogowacenie naskórka. Działa ochronnie antyrodnikowo i przeciwzmarszczkowo. Chroni również skórę przed niekorzystnym działaniem środowiska zewnętrznego. Poprawia ogólną kondycję skóry i ogólny jej wygląd. Czyni skórę delikatną, aksamitną w dotyku.
Pojemność: 150 ml
Zapach
Nuty głowy: mandarynka
Nuty serca: ziarna tonkowca wonnego
Nuty bazy: paczula, wanilia, wetiweria
Składniki
Bio-oleje
Naturalne certyfikowane oleje: z orzeszków makadamia, migdałowy, arganowy, z baobabu, jojoba, charakteryzujące się dużym stężeniem nienasyconych kwasów tłuszczowych, głównie omega 3,6,9 , witamin E, A, D a także z grupy B, składników mineralnych, fosfolipidów i fitosteroli. Wykazują powinowactwo do skóry, dlatego dobrze się wchłaniają, wygładzają skórę, poprawiają jej elastyczność, wpływają na jej stan nawodnienia, zapobiegają jej łuszczeniu.
Olejowy ekstrakt z nawrotu lekarskiego
Ekstrakt z korzenia rośliny Lithospermum Erythrorhizon, znanej już od wieków w medycynie Dalekiego Wschodu. Działa niezwykle kojąco, łagodząco na skórę i jej niedoskonałości jak zaczerwienienie, łuszczenie, egzema.
Biodermalfactor
Innowacyjny, naturalny nośnik składników lipofilnych wykazujący właściwości zwiększania zdolności wnikania cennych bioskładników formulacji do głębszych warstw skóry.
Hydraconcept
Składnik aktywny pochodzenia naturalnego, z certyfikacją Ecocertu, będący połączeniem glukozy z pszenicy i ksylitolu z pozyskiwanego z brzozy o szybkim i jednocześnie długotrwałym działaniu nawilżającym, regenerującym i zwiększającym syntezę kwasu hialuronowego w naskórku i skórze właściwej.
Mango ECO
Certyfikowany przez Ecocert ekstrakt z owoców mango pochodzących z upraw ekologicznych. Bogaty w cukry i witaminy charakteryzuje się własnościami nawilżającymi, odświeżającymi.
Ingredients: Aqua, Myristyl Myristate, Decyl Cocoate, Coco-Caprylate/Caprate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Sucrose Stearate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Triolein, Glyceryl Stearate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Adansonia Digitata Seed Oil, Xylitol, Glyceryl Dioleate, Xylitylglucoside, Mangifera Indica Fruit Extract, Octyldodecyl Myristate, Lithospermum Officinale Root Extract, Xanthan Gum, Anhydroxylitol, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Tocopherol, Sodium Phytate, Helianthus Annuus Seed Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Alcohol, Parfum, Linalool, Limonene
98,79% składników pochodzenia naturalnego wg ISO 16128
Sposób Użycia
Niewielką ilość masła nanieść na skórę, lekko wmasować aż do całkowitego wchłonięcia.
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903219000135